איך מצטרפים


כיצד מצטרפים לישיבת הגולן?

שלב א - תיאום שבוע ישיבה
על רכז המחזור או רב השכבה לתאם תאריך מבוקש לביקור, וכמה בחורים יכולים להגיע בו זמנית. התיאום הינו מול משרד הישיבה (כנרת).

שלב ב - בדרך לישיבה
יש לברר מראש את דרכי ההגעה וזמני האוטובוסים (עיין בנספח: דרכי ההגעה לישיבה) יש להצטייד בבגדים, מגבת ושק"ש. לידיעתך, ארוחת צהרים בשעה 13:00, מנחה בשעה 15:15, תפילת ערבית בשעה 19:30 ולאחריה ארוחת ערב.

שלב ג - בישיבה
מתקבלים אצל אחראי שבושי"ם (צמד בחורים משיעור ד) שדואגים לחדרים ולשאר הצרכים. לאחר מכן מפגש עם אחראי שבושי"ם ראשי (ר' מוישה שיבר) לשיחת היכרות קצרה, בה תקבל הדרכה כללית ופרטית באשר לישיבה וסדריה. במפגש זה תקבל לו"ז יומי של סדרי השיעורים לשכבה הצעירה בישיבה, ומכאן הכול פתוח להשתלבות עצמאית. אחראי שבושי"ם תמיד יהיו איתך בקשר,ידריכו ויעזרו.

שלב ד - קבלה
כדי להתקבל לישיבה עליך לעבור מבחן בגמרא וראיון, שניהם ע"י שניים מצוות הרמי"ם בישיבה. המבחן בגמרא הינו בע"פ על עמוד גמרא עם רש"י ותוס' במקום שתבחר. אחראי שבושי"ם יתאם וידריך אותך. אם נמצאת מתאים רוחנית ולימודית לישיבה, תקבל הביתה תוך כחודש מכתב קבלה ובו הדרכה פרוצדורלית להמשך.

שלב ה - רישום
יש לשלוח דמי הרשמה בס"ך 250 ₪ וכן 2 תמונות פספורט. לאחר מכן שמור מקומך בישיבה. אנו משתדלים מאד להשלים את כל הליך הרישום עד לפסח, כדי שכולנו נהיה פנויים להכנות האחרות לקראת שנת הלימודים הבעל"ט. בהמשך יהיה משרד הישיבה בקשר רציף אתך באשר להסדרת שאר העניינים הפרוצדורליים (הצהרת בריאות,סידורים כספים וכו').

שלב ו - דחיית גיוס
ישיבת הגולן הינה ישיבה גבוהה והסדר. עליך לגשת ללשכת הגיוס עם טופס קבלתך לישיבת הגולן עד לא יאוחר מפורים! לאחר מכן לא ניתן לדחות גיוס!

שלב ז - שמירת קשר
ברגע שהתקבלת לישיבה הרי אתה כאחד מבני הישיבה, נשמור איתך על קשר רציף במכתבים ובדוא"ל. תקבל עדכון מהקורה בישיבה, ומידע באשר לשבתות גיבוש וכו'.

ברוך הבא למשפחת ישיבת הגולן!

איך מגיעים?

לוח הזמנים של הישיבה

מידע לשמיניסט
כל הזכויות שמורות © ישיבת הגולן

ישיבת הגולן, חספין. ד.נ. רמת הגולן 12920 טל. 04-6763063 פקס. 04-6762126
כל הזכויות שמורות © ישיבת הגולן

ישיבת הגולן, חספין. ד.נ. רמת הגולן 12920 טל. 04-6763063 פקס. 04-6762126האתר נבנה ע"י

יצירת קשר במייל:


© כל הזכויות שמורות 2015 - 2017